PANLUX s.r.o.

Od října 2014 navštěvují lektoři z Jazykové školy Houdek naši společnost PANLUX s.r.o. Méně zdatní si osvojili základní fráze, gramatiku a slovíčka a skupina pokročilých zapracovala na svých znalostech z oblasti Business angličtiny s rodilým mluvčím, který nás učí mimo jiné i správnou výslovnost a spoustu frází, které jsou velmi potřebné při každodenní komunikaci s dodavateli ze zahraničí. Výuka je vedena v přátelském duchu, a tak si během lekcí užíváme i legraci při hraní různých poučných her, zároveň jsou lektoři velmi profesionální a na každou lekci pečlivě připraveni.

Spolupráce je perfektní a vstřícnost až neuvěřitelná, našim požadavkům bylo vyhověno na 100%. Děkujeme a velmi doporučujeme všem, kteří chtějí rozšířit své znalosti z oblasti cizích jazyků s velmi pozitivním přístupem lektorů i vedení jazykové školy. Kvalita lekcí je opravdu na skvělé úrovni, ceníme si velké flexibility a budeme se těšit na další budoucí spolupráci.