Kdo jsme?

Jsme tým, který za Vás převezme veškeré starosti s překlady, tlumočením, firemní i privátní výukou cizích jazyků!

Zrealizovali jsme téměř 183 600 hodin anglického, německého, ruského, italského a španělského jazyka, ale i českého jazyka pro cizince.

Svůj cizí jazyk nám svěřilo přes 3 100 osob z Ústí nad Labem, Teplic, Děčína, Bíliny a okolí.

Klientům šetříme čas a při dnešním silničním provozu i nervy – naší lektoři přijedou přímo za Vámi. V Ústí nad Labem, Teplicích a Krupce zcela bez příplatku za cestovné!

V roce 2012 jsme získali Akreditace MŠMT (Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy) na výuku dospělých a další jazykové vzdělávání pedagogů v technických oborech.

Našim klientům jsme překlady více než 29 800 normostran pomohli oslovit a získat zahraniční zákazníky.

S NÁMI VÁM CIZÍ JAZYK JIŽ NEBUDE CIZÍ!

Firmy i soukromé osoby se na nás s důvěrou obrací již od roku 2001. S rostoucí poptávkou došlo v roce 2007 k rozšíření služeb o překlady obecných i odborných textů. Od roku 2009 nabízíme rovněž soudně ověřené překlady.

Náš tým tvoří kvalifikovaní lektoři a překladatelé z Čech i zahraničí, na jejichž výběr klademe velký důraz. Úroveň výuky a kvalitu překladů pravidelně kontrolujeme observacemi, hodnocením překladů rodilými mluvčími a rovněž díky zpětné vazbě od našich klientů.

Kvalita nabízených služeb, spokojený a vracející se zákazník jsou pro nás prioritou!

Naše dovednosti

Překlady
Jazykové kurzy
Tlumočení

Jazyková škola HOUDEK - science friendly company

Náš tým

• Navštívím Vás ve firmě, vyslechnu aktuální situaci a vzdělávací potřeby, projdu s Vámi možnosti a zpracuji konkrétní návrh pro efektivní výuku Vašich zaměstnanců.

Ve spolupráci s našimi partnery Vám zajistím poradenství pro získání financí na jazykovou výuku např. v rámci POVEZ II, Výzvy 43 atd.

Pomohu Vám se vstupním testováním a rozřazením studentů do skupin, volbou struktury i náplně kurzu, vyberu vhodného lektora.

Dle Vašich požadavků sestavím s našimi lektory výukový plán „na míru“, ať jste firma či privátní osoba a máte zájem o skupinovou nebo individuální výuku.

houdkova@jazykovaskola-houdek.cz
    info@jazykovaskola-houdek.cz

• Kateřina Kuchynková
    Koordinátorka jazykových výuk, překladů a tlumočení

Seznámím Vás s učebnami a jejich vybavením. Představím Vám jednotlivé možnosti individuální i skupinové výuky, jejich zaměření a termíny zahájení. Pomohu Vám nastavit ideální úroveň výuky dle Vašich potřeb a požadavků.

Podám Vám informace k běžným, expresním i soudně ověřeným překladům, ceně a termínu jejich vyhotovení i možnostech předání.

Noví lektoři se na mě mohou obracet s dotazy ohledně možností spolupráce, našich požadavků na vzdělání a zkušeností lektorů. Zašlete mi Váš životopis - lektory vzhledem k objemu našich zakázek stále hledáme.

info@jazykovaskola-houdek.cz

• Ing. Andrea Svobodová
    Marketingový manager

Vyřeším s Vámi veškeré kroky potřebné k realizaci překladů obecných i odborných textů, vysvětlím možnosti korektury rodilými mluvčími, domluvím termíny, včetně expresního zpracování. Zodpovím Vaše dotazy k soudně ověřeným překladům a poradím, jaké dokumenty jsou potřeba pro jejich vyhotovení, domluvím s Vámi jejich předání a zajistím realizaci. Pokud jste překladatel a máte zájem s námi spolupracovat, zašlete mi prosím Váš životopis. Rovněž jsem Vám k dipozici pro podrobné informace k možnostem a formám této kooperace. tel.: +420 606 761 572 svobodova@jazykovaskola-houdek.cz info@jazykovaskola-houdek.cz