Kurzy pro děti a doučování

Kurzy se konají v týdnu od 18. září 2023 do 5. února 2024. ONLINE PŘIHLÁŠKY zasílejte do 8. září 2023.
Nekupujete "zajíce v pytli" ukázková hodina ZDARMA je pro nás samozřejmostí a pro Vás výhodou. Pestrými a střídajícími se učebními aktivitami Vám hodina příjemně uteče, ani nemrknete.
Přiveďte nového klienta a získáte 200 Kč slevu.
Minimální počet pro otevření kurzu je 5 dětiček.

Jaké výhody kurz Vašim dětem přinese?

• Pomocí zábavné a zároveň efektivní metody výuky se Vaše děti zbaví strachu mluvit v cizím jazyce.
  • Získají k angličtině pozitivní vztah – bude je bavit.
  • Zlepší své známky a rozvinou jazykový talent.
  • Připraví se řádně na písemky, testy a zkoušky z angličtiny.
  • Upevní a obohatí si své znalosti získané ve škole.
  • Poznají efektivnější a poutavější styl výuky.
  • Budou jazykově vybaveni do reálného života.

Chcete pro Vaše dítě ještě něco navíc? Objednejte mu individuální výuku na míru.

Výhody individuální výuky

• Nejintenzivnější a zároveň nejefektivnější možnost, jak si osvojit cizí jazyk.
  • Obsah hodin 100% přizpůsobíme potřebám daného žáčka.
  • Zahájení kdykoliv během celého roku.
  • Den a čas i rozsah se určuje na základě vzájemné dohody.
  • Platba 1 x měsíčně na základě vystavené faktury a přiloženého docházkového listu.
  • Shodná cena za individuální i skupinovou výuku (může chodit více dětí dohromady).
  • Výuka on-line z pohodlí domova či v našich učebnách v Teplicích (Zemská 818).
  • Pestrými efektivními učebními metodami dětičkám hodina příjemně uteče, ani nemrknou.

Udělejte maximum pro úspěšnou budoucnost Vašeho potomka a pošlete ho na jazykový kurz k nám!

S námi Vám cizí jazyk již nebude cizí! A Vašim dětem také ne!

Nejmenší dětičky a malí školáci se mohou těšit na:

• Komunikační cvičení
  • Zábavné gramatické hry
  • Anglické písničky
  • Skupinové projekty
  • Krátké dialogy a hraní scének
  • Veselé básničky
  • Soutěže
  • Slovní hříčky
  • Fajn tvořivou a motivující atmosféru
  • Věčně usměvavou paní lektorku, díky které si Vaše děcko angličtinu zamiluje!

Naše paní lektorka ví, jak děti pomocí různorodých materiálů i činností zaujmout, zapojit a udržet jejich pozornost. Ve výuce angličtiny využívá interaktivní metody, písničky a básničky pro zlepšení výslovnosti i rozšíření slovní zásoby.

Dále hry a zábavné pohybové aktivity. Díky obrázkům a jiným vizuálním materiálům si děti efektivněji zafixují nová slovíčka a fráze. Cílené opakování probrané látky je samozřejmostí, stejně tak jako maximální využívání anglického jazyka během výuky.

Dětem dáváme co nejvíce prostoru pro mluvení v angličtině, aby si v praxi osvojily nová slovíčka, gramatické struktury i základní fráze.

Aktuální nabídka kurzů

Angličtina pro nejmenší v Teplicích: 3 - 5 let

Pondělí od 16.00 - 17.00
Termín:18. 9. 2023 - 5. 2. 2024

Angličtina pro děti v Teplicích: 6 - 8 let

Pondělí od 17.30 - 18.30
Termín:18. 9. 2023 - 5. 2. 2024

Individuální výuka pro děti a doučování Teplice

Kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech.

Kurzy pro děti a doučování

3116 Kč semestr

1 semestr tvoří 19 výukových jednotek po 60 minutách.

Přihlásit dítě