Reference

Překladatelská agentura Mgr. Ireny Houdkové s naší firmou Synthesia, a.s. spolupracovala při překladech interních předpisů. Jednalo o cca 600 normostran odborného textu související s chemickou výrobou, Mgr. Houdková se svým týmem dokázala zakázku zpracovat ve velmi krátkém čase, a to za udržení konkurenceschopné ceny a vysoké odborné úrovně všech přeložených materiálů. Je s pochopením, že u podobně náročných textů byla nutná konzultace některých termínů se zainteresovanými osobami naší společnosti. V tomto ohledu byly všechny záležitosti řešeny bez zbytečného odkladu.

Z našeho pohledu tak došlo k dokonalé synergii v oblastech, které charakterizují rovněž i společnost Synthesia; tedy vysokou mírou profesionality, držení stanovených termínů a práci odevzdanou v nejvyšší kvalitě.

Synthesia, a.s., Pardubice

Jazyková škola Houdek, nám vždy poskytla kvalitní a hlavně rychlé služby. V dnešní době, kdy včera bylo pozdě nám vždy paní Houdková a její společnost pomohly a dodaly potřebné odborné překlady a tlumočnické služby, a to nejen v tradičních jazycích angličtině, němčině, ale také ruštině, bulharštině a věřím, že jejich portfolio je ještě mnohem širší. Z této společnosti vyzařuje osobitost a zapálení pro svou práci. Mám pocit, že překlady a tlumočení nejsou pro ně povinností, ale koníčkem. Mnohonásobně přesahují svůj okruh činností. Je velice milé, že znají své zákazníky, jejich obory a již několikrát nám poslala paní Houdková i pár tipů, novinek v našem oboru. V neposlední řadě bych ráda uvedla, že nás i velice potěší pozitivní mail jen tak pro krásný den, nebo blížící se Velikonoce, Vánoce, včetně posílání linků na neustálé procvičování angličtiny. Moc děkuji paní Houdkové a jejímu týmu za poskytování velice kvalitních a odborných služeb.

Bohušovická mlékárna, a.s.,

S jazykovou školou Houdek máme jen samé dobré zkušenosti. Výuka probíhá s velmi milými lektory, neformálním způsobem, podle potřeb klienta. Jejich služeb využíváme již 10 let bez přerušení, což vypovídá o kvalitě jejich služeb. Nikdy jsme neměli problém s výukou ani s překlady. Naopak, majitelka jazykové agentury nám vždy vyšla vstříc a velmi flexibilně nechala provést překlady. Spolupráci s jazykovou školou Houdek můžeme jen doporučit.

Bohuslav Würz, ředitel, FRK Technik s.r.o.

Jazykovou školu Houdek využíváme firemně od roku 2015. Se službami jsme velice spokojení – jak s překlady, tak s výukou. Lektoři se snaží přizpůsobit potřebám jednotlivých klientů. Na základě mých kladných pracovních zkušeností jsem do jazykové školy přihlásila i své děti, které jsou s lektorkou Lenkou velmi spokojené. Jiný lektor je nenaučil a nezaujal tolik, jako Lenka, které tímto velmi děkuji!

Překlady jsou vždy kvalitní a v co nejkratším čase za rozumnou cenu. V případě sebemenšího problému je vše řešeno k maximální spokojenosti zákazníka, což s v dnešní době již moc nevidí. Celému týmu tímto velmi děkuji za plnění, kolikrát i šibeničních, termínů z naší strany.

Hana Bartůňková, DanCzek Teplice, a.s.

S jazykovou školou Houdek spolupracujeme již od roku 2010. Výuka německého jazyka probíhá v naší firmě ve dvou studijních skupinách – začátečníci a pokročilí. Výuku vedou, dle studijních materiálů doporučených jazykovou školou Houdek, čeští lektoři. Od roku 2016 se k této výuce ještě přidala i výuka anglického jazyka. Studenti v obou kurzech vyjadřují spokojenost, oceňují připravenost lektorů, dále zajímavost a rozmanitost výuky. Formu, obsah i rozsah jednotlivých kurzů považujeme za relevantní potřebám naší společnosti a cílové skupině studentů. U všech studentů došlo ke zlepšení v daném jazyce a získané znalosti využívají jak při své práci, tak i v soukromém životě. Jazykovou školu Houdek můžeme vřele doporučit. O spokojenosti s Vaší jazykovou školou svědčí i fakt, že ve spolupráci chceme pokračovat i v následujícím školním roce.

Naďa Beránková, jednatel společnosti, Schneider & Gemsa CZ s.r.o.

Jazyková škola HOUDEK, překladatelský servis

Jazyková škola HOUDEK - science friendly company