Zajímavé odkazy

Partneři

V srpnu 2019 se nám podařilo zahájit užší spolupráci s personálně poradenskou a školící firmou New Impuls s.r.o., díky které jsme schopni našim klientům nabídnout širší portfolium firemních školení. V oblastech rozvoje obchodních a manažerských dovedností, řízení projektů,odborných tréninků pro řízení jakosti, logistiky nebo údržby / tzv. "lean".

New Impuls na míru připraví a realizuje také outdoorové teambuildingové programy. Lektorský tým agentury New Impuls je tvořen odborníky, kteří staví na vlastní dlouholeté manažerské i lektorské praxi v českých i zahraničních firmách.

S New Impuls nás spojují rovněž interní hodnoty - profesionalita a lidskost zaměřená na dlouhodobé partnerství.

U většiny nakladatelství je možné si i zdarma stáhnout řadu gramatických i poslechových cvičení k požadované jazykové úrovni a konkrétní učebnici.

Pokud si pokročilí klienti chtějí „dát pořádně jazykově do těla“, rozhodně doporučujeme tyto stránky:

Angličtinu a němčinu můžete trénovat i pomocí rádia a to nejen poslechem, ale i díky řadě zajímavých článků, krátkých seriálů pro všechny, co se učí anglicky či německy a nechtějí „zakrnět“. Některá rádia na svých webových stránkách nabízí i zjednodušené články a doplňovačky, slovní hříčky atd. Více naleznete na:

Pro pilné studenty cizích jazyků i češtiny pro cizince se určitě hodí cvičení a gramatické přehledy na:

Pro naše slovenské kamarády doporučujeme:

• Kurz angličtiny Bratislava od jazykovej školy PLUS Academia. Naše bohaté skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania sú pre vás zárukou kvality

SEO optimalizace webových stránek