Soukromá výuka – individuální i skupinová

Přiveďte nového klienta a získáte 300 Kč slevu.

Proč se vzdělávat s námi

• Každý rok nám s důvěrou své vzdělávání svěří téměř 500 osob z Teplic, Ústí nad Labem, Krupky, Děčína a okolí.
  • Máme stabilní tým téměř 40 českých lektorů i rodilých mluvčí.
  • Lektoři prochází 3 nelehkými výběrovými koly, kvalita jejich výuk je sledována pravidelnými observacemi a dotazníky spokojenosti, abychom za ně vždy mohli dát ruku do ohně a maximálně uspokojili požadavky našich klientů.
  • Děláme to, co umíme, co nás baví, čím jsme klientům užiteční, pomáháme jim a neslibujeme "hory doly".
  • Řada studentů díky našim kurzům dosáhla vyšší pozice v práci, pracovně vycestovala na delší dobu do zahraničí nebo si našla práci přímo v cizině.

Výhody individuální výuky

• Nejintenzivnější a zároveň nejefektivnější možnost, jak si osvojit cizí jazyk.
  • Při doporučeném rozsahu 2x 60 – 2x 90 minut týdně a pravidelné účasti na hodinách již po 3 - 4 měsících pocítíte znatelný pokrok.
  • Obsah hodin i výukové materiály se 100% přizpůsobí přáním a potřebám daného studenta.
  • Zahájení kdykoliv během celého roku.
  • Pro všechny jazykové úrovně.
  • Den a čas se určuje na základě vzájemné dohody.
  • Platba 1x měsíčně na základě vystavené faktury a přiloženého docházkového listu.
  • Shodná cena za individuální i skupinovou výuku.
  • Výuka u Vás doma či v našich učebnách v centru Teplic.

Co získáte

• Schopnost aktivního používání cizího jazyka, v profesním i soukromém životě.
  • Sebedůvěru a jistotu při komunikaci v aj, nj, rj, atd.
  • Zvýšíte své šance na lepší pozici.
  • Doplňkové učební materiály zdarma (webové stránky, Blog, FB, G+, LinkedIn).
  • Pracovní konkurenční výhodu.
  • Rozumně využijete svůj čas i finance a uděláte něco pro sebe.
  • Obdiv od šéfa a možná trochu závisti ze strany Vašich kolegů.

Přihláška k individuální výuce

Soukromá výuka – individuální i skupinová