Malí, ale šikovní

mno_logopřekladatelský servis HOUDEK bere konkurenci vítr z plachet!

Nejeden čtenář nevěřícně kroutí hlavou, když se setká s odvážnou nabídkou, která klientům garantuje překlad zcela Zdarma, pokud nebude dodržen závazný termín 48 hodin pro dodání hotového překladu.

V dnešní extrémně uspěchané době všichni chceme a potřebujeme mít vše hotové ideálně včera. Výroční zprávy se píší na poslední chvíli, na definitivní verzi projektové dokumentace se maká celé noci, webové stránky je třeba co nejdříve uvést do chodu v nových jazykových mutacích, letáky a katalog pro zahraniční trh kolegové sestavili za minutu dvanáct… Teď se to ještě musí někde nechat fofrem přeložit! Asi to všichni známe, že?

Pravděpodobně toto byl motiv, který Jazykovou školu Houdek, překladatelský servis inspiroval k uvedení této nevšední akce na trh. Aby zákazníkům ulehčili stresové situace a dopřáli klidné spaní, zaručují jim zpracování překladu do 48 hodin, jinak ho má klient zadarmo.

Aby rychlostí zpracování neutrpěla kvalita překládaných textů, došlo v posledních cca osmi měsících k rozsáhlému náboru a testování nových externích spolupracovníků a razantnímu rozšíření týmu překladatelů. Nyní může překladatelský servis Houdek velmi promptně pomoci prakticky každému zákazníkovi, který je v časové tísni.

Díky „Akci 48“, jak ji firma sama nazývá, si tato relativně malá a nenápadné firma z Ústeckého kraje získala pozornost nejen v řadách svých konkurentů, ale i klientů a zajistila si tak ojedinělou konkurenční výhodu.

Jejich služeb pravidelně využívá mnoho známých firem a institucí, jako např. Synthesia a.s., Knauf Insulation Trading, s.r.o. či samotný Finanční úřad a Magistrát města Ústí nad Labem a Mostu.

Až tedy budete potřebovat rychle dodat obecné i odborné překlady, už víte,kde Vám pomohou.

Oficiální zdroj