Kamila Hanzlíková, kulturní referent / Informační + volnočasové a spolkové centrum města Hrob

Naši studenti navštěvují kurzy AJ a NJ. Lektorka angličtiny nadchne svou výukou tři skupiny rozdílného věku, jak děti malé 3-6 let, školou povinné 6- 12let, tak i dospělé! Její hodiny jsou plně obsazené, studenti se na hodiny připravují a na hodiny se těší. Lektorka německého jazyka, má skupiny dvě, jednu z nich kombinovanou, děti a dospělí, kombinace náročná pro lektora, udržení pozornosti, jiný výklad gramatiky, jiné tempo, ale výborně motivační pro studenty, studenti si kombinaci chválí i lektorku velmi chválí. Osobně oceňuji snahu vyhovět, spolehlivost, profesionalitu, lehkost vedení hodin, které jsou podepřeny důkladnou přípravou, přátelskost a v neposlední řadě oceňuji, že studenti zájem neztrácejí ba naopak tedy, že evidentně odpadá fáze tzv. neustálého začátečníka! S lektory jazykové školy Houdek jsme nadmíru spokojeni.