Naďa Beránková, jednatel společnosti / Schneider & Gemsa CZ s.r.o.

S jazykovou školou Houdek spolupracujeme již od roku 2010. Výuka německého jazyka probíhá v naší firmě ve dvou studijních skupinách – začátečníci a pokročilí. Výuku vedou, dle studijních materiálů doporučených jazykovou školou Houdek, čeští lektoři. Od roku 2016 se k této výuce ještě přidala i výuka anglického jazyka. Studenti v obou kurzech vyjadřují spokojenost, oceňují připravenost lektorů, dále zajímavost a rozmanitost výuky. Formu, obsah i rozsah jednotlivých kurzů považujeme za relevantní potřebám naší společnosti a cílové skupině studentů. U všech studentů došlo ke zlepšení v daném jazyce a získané znalosti využívají jak při své práci, tak i v soukromém životě. Jazykovou školu Houdek můžeme vřele doporučit. O spokojenosti s Vaší jazykovou školou svědčí i fakt, že ve spolupráci chceme pokračovat i v následujícím školním roce.